Add to favourites
Ridvägen, 252 86 Laröd, Sweden
14,000 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
89 m²
Price
14,000 kr
Price per m²
157 kr
The listing is located at Ridvägen, 252 86 Laröd, Sweden
Loading map
Monthly rate
Any concerns about this listing?Report it to our team.