Listed today
Åkersberga, Österåkers Kommun, Sweden
15,000 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
145 m²
Price
15,000 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Price per m²
103 kr
The listing is located at Åkersberga, Österåkers Kommun, Sweden
Loading map