Siriusgatan, 661 32 Säffle, Sweden
3,600 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
32 m²
Price
3,600 kr
Price per m²
113 kr
The listing is located at Siriusgatan, 661 32 Säffle, Sweden
Loading map