Sjögatan, 383 33 Mönsterås, Sweden
9,025 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
80 m²
Price
9,025 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Price per m²
113 kr
The listing is located at Sjögatan, 383 33 Mönsterås, Sweden
Loading map