Skogsvägen, Tvärålund, Sweden
10,648 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
67 m²
Price
10,648 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-04-2026
Price per m²
159 kr
The listing is located at Skogsvägen, Tvärålund, Sweden
Loading map