Tullinge, Botkyrka Kommun, Sweden
12,922 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
54 m²
Price
12,922 kr
Price per m²
239 kr
The listing is located at Tullinge, Botkyrka Kommun, Sweden
Loading map