Skyttevägen, 183 52 Täby, Sweden
10,000 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
32 m²
Price
10,000 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-05-2026
Price per m²
313 kr
The listing is located at Skyttevägen, 183 52 Täby, Sweden
Loading map