Listed 4 days ago
Släggargatan, 723 34 Västerås, Sweden
6,167 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
37 m²
Price
6,167 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Price per m²
167 kr
The listing is located at Släggargatan, 723 34 Västerås, Sweden
Loading map