Add to favourites
Södervångsgatan, 235 91 Vellinge, Sweden
5,900 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
72 m²
Price
5,900 kr
Price per m²
82 kr
Loading map
Monthly rate
Any concerns about this listing?Report it to our team.