Storgatan, 342 50 Vislanda, Sweden
6,715 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
83 m²
Price
6,715 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Price per m²
81 kr
The listing is located at Storgatan, 342 50 Vislanda, Sweden
Loading map