Storgatan, 364 30 Åseda, Sweden
9,750 kr / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
100 m²
Price
9,750 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-04-2026
Price per m²
98 kr
The listing is located at Storgatan, 364 30 Åseda, Sweden
Loading map