Storgatan, 264 31 Klippan, Sweden
6,812 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
69 m²
Price
6,812 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-06-2026
Price per m²
99 kr
The listing is located at Storgatan, 264 31 Klippan, Sweden
Loading map