Sturevägen, 737 47 Fagersta, Sweden
5,746 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
60 m²
Price
5,746 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-03-2026
Price per m²
96 kr
The listing is located at Sturevägen, 737 47 Fagersta, Sweden
Loading map