Tamarindvägen, 702 18 Örebro, Sweden
10,467 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
54 m²
Price
10,467 kr
Rental period
Unlimited
Available from
31-07-2026
Price per m²
194 kr
The listing is located at Tamarindvägen, 702 18 Örebro, Sweden
Loading map