Torpavägen, 462 36 Vänersborg, Sweden
8,567 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
76 m²
Price
8,567 kr
Rental period
Unlimited
Available from
16-06-2026
Price per m²
113 kr
The listing is located at Torpavägen, 462 36 Vänersborg, Sweden
Loading map