Listed yesterday
Valhallagatan, 642 32 Flen, Sweden
5,854 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
42 m²
Price
5,854 kr
Rental period
Unlimited
Available from
08-05-2026
Price per m²
139 kr
Valhallagatan, 642 32 Flen, Sweden
Loading map