3 rooms apartment of 77m² in Gustavsberg

Renvägen 6, 134 34 Gustavsberg, Sweden

12,059 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

apartment at Värmdö, Renvägen 6, Lugnet

Beskrivning av bostaden Om bostaden Fastigheten är byggd 1964. Bostaden är belägen på plan 1, som räknas som bottenvåning i fastigheten. Tvättstugan ligger på Renvägen 8 och sophus finns på gården. Vid kontraktsskrivning kan du behöva uppvisa tecknad hemförsäkring för din nya bostad. Om hyran Kostnad för hushållsel tillkommer. Förmedlingsinformation Viktig information om visning eller förmedling kan skickas ut via sms. Uppdatera dina Om hyresvärden har villkor om antal hushållsmedlemmar hämtar och behandlar vi familjeuppgifter om dig, din registrerade medboende och eventuella barn. Observera att om inflyttningsdatumet infaller på en helgdag eller en röd dag sker inflyttning nästkommande vardag. Om din anställning inte är i Stockholmsområdet behöver du visa att din arbetsplats ligger inom pendlingsavstånd från bostaden. Parkering Parkering och kallgarage, båda med motorvärmare, finns att hyra i mån av ledigt och bokas via Mina sidor på VärmdöBostäders hemsida. Visningsinformation Om du är en av dem som blir aktuell för en bostad kommer du att bli inbjuden till visning eller få ny kompletterande information i form av bilder eller video. Visningsinbjudan kommer att synas på Mina sidor samt skickas på mejl om du har fyllt i en aktuell mejladress. Om du har skyddade personuppgifter får du endast visningsinbjudan via Mina sidor. Boendereferenser Om du blir aktuell för bostaden behöver du

Property type

apartment

Rooms

3

Size

77 m²

Price

12,059 kr

Price per m²

157 kr

Map

The listing is located at Renvägen 6, 134 34 Gustavsberg, Sweden

Loading map