Vikingavägen, 224 77 Lund, Sweden
4,700 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
18 m²
Price
4,700 kr
Rental period
Unlimited
Available from
22-04-2026
Price per m²
261 kr
The listing is located at Vikingavägen, 224 77 Lund, Sweden
Loading map