Listed yesterday
Vintergatan, 656 29 Karlstad, Sweden
6,143 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
6,143 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-09-2026
Price per m²
198 kr
The listing is located at Vintergatan, 656 29 Karlstad, Sweden
Loading map