Rua Doutor Joao Climaco Pereira 28, Itaim Bibi, São Paulo - SP, 04532-070, Brazil
R$8,600 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
53 m²
Price
R$8,600
Price per m²
R$162
The listing is located at Rua Doutor Joao Climaco Pereira 28, Itaim Bibi, São Paulo - SP, 04532-070, Brazil
Loading map