Rua Visconde da Luz, Vila Olímpia, São Paulo - SP, 04545, Brazil
R$6,598 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
69 m²
Price
R$6,598
Price per m²
R$96
The listing is located at Rua Visconde da Luz, Vila Olímpia, São Paulo - SP, 04545, Brazil
Loading map