1 room apartment of 36m² in Alvesta

Tingsgatan, 342 30 Alvesta, Sweden

4,262 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 17-03-2026

apartment for rent at Alvesta

Fin lägenhet på plan två med balkong. Nyrenoverat kök och badrum. Portkod på huset och renoverad tvättstuga. Mindre förråd ingår på ca 4 kvm. Nära till centralstationen, ica, träning mm. Uthyres till person med egen inkomst. Ekonomiskt bistånd godkänns ej. UC görs innan kontraktskrivning.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

36 m²

Price

4,262 kr

Rental period

Unlimited

Available from

17-03-2026

Price per m²

118 kr

Map

The listing is located at Tingsgatan, 342 30 Alvesta, Sweden

Loading map