3 rooms apartment of 76m² in Anderstorp

Torsplan, 334 21 Anderstorp, Sweden

6,533 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 05-05-2026

apartment for rent at Anderstorp

OBS. Denna lägenhet omfattas av hyreskampanj vilket innebär: Hyresgästens rabatt är 15% på de första 12 månaderna, Hyresgästens rabatt är 7,5% på de nästkommande 12 månaderna. Rabatten baseras på 2026 års hyra som är 7686 kr/mån Hyreshöjning kan ske för kommande år. Annonserad hyra är inklusive första årets rabatt.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

76 m²

Price

6,533 kr

Rental period

Unlimited

Available from

05-05-2026

Price per m²

86 kr

Map

The listing is located at Torsplan, 334 21 Anderstorp, Sweden

Loading map