Ulvens gata 10A, 504 46 Borås, Sweden
9,998 kr / month
KAMPANJ Just nu får du 1100 kr i rabatt per månad i hela 3 år! Den angivna hyran är redan rabatterad – ordinarie hyra är 11098 kr/mån. Erbjudandet gäller denna lägenhet och under begränsad tid, så passa på! OM LÄGENHETEN En välplanerad lägenhet på Ulvens gata! Denna lägenhet renoverades helt under 2023 och har bland annat ett modernt kök med rostfria vitvaror, helkaklat badrum och ekparkett samt klinker i hallen. PARKERING Du söker samt tecknar avtal genom vår hemsida https://www.willhem.se/parkering ÖVRIGT Hyran inkluderar värme, vatten och kabel-tv. Välkommen med din ansökan!
KAMPANJ Just nu får du 1100 kr i rabatt per månad i hela 3 år! Den angivna hyran är redan rabatterad – ordinarie hyra är 11098 kr/mån. Erbjudandet gäller denna lägenhet och under begränsad tid, så passa på! OM LÄGENHETEN En välplanerad lägenhet på Ulvens gata! Denna lägenhet renoverades helt under 2023 och har bland annat ett modernt kök med rostfria vitvaror, helkaklat badrum och ekparkett samt klinker i hallen.
PARKERING Du söker samt tecknar avtal genom vår hemsida https://www.willhem.se/parkering ÖVRIGT Hyran inkluderar värme, vatten och kabel-tv. Välkommen med din ansökan!
Property type
apartment
Rooms
3
Size
74 m²
Price
9,998 kr
Rental period
Unlimited
Available from
18-05-2026
Price per m²
135 kr
The listing is located at Ulvens gata 10A, 504 46 Borås, Sweden
Loading map