2 rooms apartment of 67m² in Botkyrka kommun

Ida Björlings väg 11, 145 54 Botkyrka kommun, Sweden

13,597 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 03-12-2025

apartment for rent at Botkyrka

Ljus och trevlig lägenhet där möjlighet till att bedriva en mindre verksamhet finns. Den höga standarden går igen från rum till rum. Hallen har klinkers och resten av lägenheten genomgående ekparkett. Köket från Marbodal har kaklat stänkskydd, diskmaskin, inbyggd mikrovågsugn, glaskeramikhäll och varmluftsugn samt är utrustat med vitvaror från Siemens och Bosch. Badrummet är helkaklat med duschväggar i glas, handdukstork samt tvättmaskin och torktumlare (alt kombimaskin). Nyhet! Från mitten av december får Slagsta Strand en helt ny busslinje – smidigare resor, bättre tillgänglighet och ett grönare alternativ för alla. 🚌✨ Just nu erbjuds en hyresrabatt på publicerad hyra med 20% fram till 20261231.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

67 m²

Price

13,597 kr

Rental period

Unlimited

Available from

03-12-2025

Price per m²

203 kr

Map

The listing is located at Ida Björlings väg 11, 145 54 Botkyrka kommun, Sweden

Loading map