2 rooms apartment of 72m² in Boxholm

Storgatan, 595 70 Boxholm, Sweden

6,500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 16-04-2026

apartment for rent at Boxholm

Renoverad lägenhet i centrala Boxholm uthyres. Lägenheten har en yta på 72 kvm samt ett källarförråd. Goda parkeringsmöjligheter i anslutning till fastigheten. Gäller ett 1.a handskontrakt. Söker en familj/person med god ekonomi samt inga tidigare betalningsanmärkningar. Är ni intresserade eller har några frågor är ni varmt välkommna att höra av er.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

72 m²

Price

6,500 kr

Rental period

Unlimited

Available from

16-04-2026

Price per m²

90 kr

Map

The listing is located at Storgatan, 595 70 Boxholm, Sweden

Loading map