Malmgatan, 633 40 Eskilstuna, Sweden
7,347 kr / month
Hall Rymlig hall med plats för kläder och skor. Inre hall Vilket gör att lägenheten känns mycket rymlig. Här får man plats med lättare möblemang, som förvaringsmöbler och kontors-del. Badrum Kaklat badrum med matta. Dusch, wc och handfat samt spegelskåp. Allrum Ljust rum med plats för både sov- och sällskapsdel. Kök Med matplats, gott om förvaringsutrymme och bra arbetsbänk. Kyl/frys samt spis med ugn och inbyggd fläkt. För mer information eller visning, maila [email protected]
Hall Rymlig hall med plats för kläder och skor. Inre hall Vilket gör att lägenheten känns mycket rymlig. Här får man plats med lättare möblemang, som förvaringsmöbler och kontors-del. Badrum Kaklat badrum med matta. Dusch, wc och handfat samt spegelskåp.
Allrum Ljust rum med plats för både sov- och sällskapsdel. Kök Med matplats, gott om förvaringsutrymme och bra arbetsbänk. Kyl/frys samt spis med ugn och inbyggd fläkt. För mer information eller visning, maila [email protected]
Property type
apartment
Rooms
2
Size
47 m²
Price
7,347 kr
Rental period
Unlimited
Available from
28-04-2026
Price per m²
156 kr
The listing is located at Malmgatan, 633 40 Eskilstuna, Sweden
Loading map