3 rooms apartment of 73m² in Eskilstuna

Nyforsgatan, 632 26 Eskilstuna, Sweden

8,942 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 23-03-2026

apartment for rent at Eskilstuna

Nyforsgatan 32C, lgh 1104. Mycket fin nyrenoverad trea med fransk balkong. Ny entrédörr och snart nyrenoverad fasad. Nytt kök med diskmaskin. Nytt helkaklat badrum med tvättmaskin. Bra pendlarläge till Stockholm, endast 300 meter till Eskilstuna Centralstation. Nära till affärer. Värme och kall- och varmvatten ingår i hyran. Hyresgäst tecknar endast hushållsel abonnemang. och bredband via Tele2. Erbjuder en månad hyresfritt! Varmt välkommen att kontakta oss för att boka tid för visning.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

73 m²

Price

8,942 kr

Rental period

Unlimited

Available from

23-03-2026

Price per m²

122 kr

Map

The listing is located at Nyforsgatan, 632 26 Eskilstuna, Sweden

Loading map