1 room apartment of 23m² in Eskilstuna

Västra Åsgatan, 632 27 Eskilstuna, Sweden

5,115 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 23-04-2026

apartment for rent at Eskilstuna

Välkommen till denna nyligen renoverade etta med ljus interiör och ett härligt ljusinsläpp genom de stora fönstren. Härifrån har du en unik utsikt och du ser Eskilstuna stad bereda ut sig. Hela bostaden har ljusa ytskikt, trevligt trestavigt parkettgolv samt mörkt klinker i hallen. Nytt kök och nyrenoverat badrum. Hyran är 4 968 kr/månad i 2025 års nivå.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

23 m²

Price

5,115 kr

Rental period

Unlimited

Available from

23-04-2026

Price per m²

222 kr

Map

The listing is located at Västra Åsgatan, 632 27 Eskilstuna, Sweden

Loading map