Södra Brogatan, 632 29 Eskilstuna, Sweden
7,160 kr / month
2 rum o kök med balkong. i en trevlig lugn fastighet med 10 st lägenheter. Med närhet till grönområden i Kronskogen. och ett flertal skolor, matbutiker och restauranger. Kolla även in vår hemsida: www.alveniusfastigheter.com
2 rum o kök med balkong. i en trevlig lugn fastighet med 10 st lägenheter. Med närhet till grönområden i Kronskogen.
och ett flertal skolor, matbutiker och restauranger. Kolla även in vår hemsida: www.alveniusfastigheter.com
Property type
apartment
Rooms
2
Size
47 m²
Price
7,160 kr
Rental period
Unlimited
Available from
23-04-2026
Price per m²
152 kr
The listing is located at Södra Brogatan, 632 29 Eskilstuna, Sweden
Loading map