Norregatan 20, 241 33 Eslöv, Sweden
6,849 kr / month
"
"
Property type
apartment
Rooms
1
Size
52 m²
Price
6,849 kr
Rental period
Unlimited
Available from
14-04-2026
Price per m²
132 kr
The listing is located at Norregatan 20, 241 33 Eslöv, Sweden
Loading map