Listed yesterday
Nygatan 21, 521 42 Falköping, Sweden
10,307 kr / month
Välkommen till en nyrenoverad lägenhet om tre rum och kök med balkong, belägen en trappa upp på Södra Torggränd 3 i Falköping. Lägenheten är genomgående vitmålad med parkettgolv. Badrummet är stilfullt inrett med kakel och klinkers och utrustat med tvättmaskin, torktumlare, handdukstork och golvvärme. Köket har moderna vitvaror som induktionshäll, diskmaskin och inbyggd varmlufts- och mikrovågsugn. Lägenheten har balkong. I anslutning till hallen finns en rymlig klädkammare. I trapphuset finns hiss. Vad ingår? Värme, kall- och varmvatten ingår i hyran. Förrådsutrymme ingår. Gemensam tvättstuga finns tillgängligt. Öppet fibernät - du väljer själv internetleverantör Område: Mycket centralt. Härifrån har du omedelbar tillgång till stadens butiker, restauranger, nöjen och kulturliv. Välkommen med en intresseanmälan redan idag! Direktnummer till uthyrare, Carl Eriksson 010-1791830
Välkommen till en nyrenoverad lägenhet om tre rum och kök med balkong, belägen en trappa upp på Södra Torggränd 3 i Falköping. Lägenheten är genomgående vitmålad med parkettgolv. Badrummet är stilfullt inrett med kakel och klinkers och utrustat med tvättmaskin, torktumlare, handdukstork och golvvärme. Köket har moderna vitvaror som induktionshäll, diskmaskin och inbyggd varmlufts- och mikrovågsugn. Lägenheten har balkong. I anslutning till hallen finns en rymlig klädkammare.
I trapphuset finns hiss. Vad ingår? Värme, kall- och varmvatten ingår i hyran. Förrådsutrymme ingår. Gemensam tvättstuga finns tillgängligt. Öppet fibernät - du väljer själv internetleverantör Område: Mycket centralt. Härifrån har du omedelbar tillgång till stadens butiker, restauranger, nöjen och kulturliv. Välkommen med en intresseanmälan redan idag! Direktnummer till uthyrare, Carl Eriksson 010-1791830
Property type
apartment
Rooms
3
Size
74 m²
Price
10,307 kr
Rental period
Unlimited
Available from
18-05-2026
Price per m²
139 kr
The listing is located at Nygatan 21, 521 42 Falköping, Sweden
Loading map