2 rooms apartment of 58m² in Falköping

Falegatan 7, 521 33 Falköping, Sweden

8,660 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 27-04-2026

apartment for rent at Falköping

VÄLKOMSTERBJUDANDE : 50 % rabatt på första hyra. Härlig 2:a rok på tredje våningen med öppen planlösning. Tvättmaskin, torktumlare och diskmaskin ingår. I hyran ingår även värme, vatten och TV (TV-leverantör: Tele2). Fiber indragit i lägenheten, man väljer vilket av Tele2 internetpaket man vill teckna. Intresserad? Lämna gärna in din intresseanmälan eller kontakta oss för fler info. Vid frågor kontakta oss på 010 17 85 850 Neobo är ett svenskt fastighetsbolag som långsiktigt förvaltar och förädlar hyresfastigheter i flertalet tillväxtkommuner över hela Sverige. Bolaget ska vara en långsiktig och trygg hyresvärd för människor i Sverige och aktivt arbeta med hållbarhet för att bidra till en god samhällsutveckling.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

58 m²

Price

8,660 kr

Rental period

Unlimited

Available from

27-04-2026

Price per m²

149 kr

Map

The listing is located at Falegatan 7, 521 33 Falköping, Sweden

Loading map