Listed yesterday
Vändplan 6 121, 791 34 Falun, Sweden
13,314 kr / month
Välkommen till Jungfruvägen 121A och en renoverad 4 RoK med genomgående hög och modern standard. HALL Välkomnade hall med vita väggar och golv i laminat/ek. Hallen är utrustad med garderober & städskåp, två separata ingår till lägenheten finns och från hallen når du både badrummet samt gästtoaletten. KÖK Modernt kök med rostfria vitvaror, antracitgråa bänkskivor i komposit/granit och glaskeramikhäll. Luckorna är vita med stilrena stålhandtag. Köket är utrustat med 2 st kyl/frys, ugn/häll, fläkt samt diskmaskin och integrerad mikrovågsugn. BADRUM Lägenheten har ett ljust helkaklat badrum utrustat med dusch, handdukstork, golvvärme, handfat med kommod samt spegel med belysning. I badrummet finns även tvättmaskin och torktumlare. VARDAGSRUM Ljust vardagsrum med vitmålade väggar med laminat/ek golv. GÄST WC Vita väggar med klinkergolv, wc & handfat samt spegel. SOVRUM Vitmålade väggar med laminat/ek golv. Sovrummen är inredda med klädgarderober. (Bilderna i annonsen är exempelbilder på material och ytskikt.) Avvikelser från beskrivningen kan förekomma. Parkering finns att hyra vid tillgänglighet. Hyran i annonsen är 2026 års förhandlade hyra. Varmt välkommen med din intresseanmälan!
Välkommen till Jungfruvägen 121A och en renoverad 4 RoK med genomgående hög och modern standard. HALL Välkomnade hall med vita väggar och golv i laminat/ek. Hallen är utrustad med garderober & städskåp, två separata ingår till lägenheten finns och från hallen når du både badrummet samt gästtoaletten. KÖK Modernt kök med rostfria vitvaror, antracitgråa bänkskivor i komposit/granit och glaskeramikhäll. Luckorna är vita med stilrena stålhandtag. Köket är utrustat med 2 st kyl/frys, ugn/häll, fläkt samt diskmaskin och integrerad mikrovågsugn. BADRUM Lägenheten har ett ljust helkaklat badrum utrustat med dusch, handdukstork, golvvärme, handfat med kommod samt spegel med belysning.
I badrummet finns även tvättmaskin och torktumlare. VARDAGSRUM Ljust vardagsrum med vitmålade väggar med laminat/ek golv. GÄST WC Vita väggar med klinkergolv, wc & handfat samt spegel. SOVRUM Vitmålade väggar med laminat/ek golv. Sovrummen är inredda med klädgarderober. (Bilderna i annonsen är exempelbilder på material och ytskikt.) Avvikelser från beskrivningen kan förekomma. Parkering finns att hyra vid tillgänglighet. Hyran i annonsen är 2026 års förhandlade hyra. Varmt välkommen med din intresseanmälan!
Property type
apartment
Rooms
4
Size
96 m²
Price
13,314 kr
Rental period
Unlimited
Available from
21-05-2026
Price per m²
139 kr
The listing is located at Vändplan 6 121, 791 34 Falun, Sweden
Loading map