2 rooms apartment of 65m² in Figeholm

Nygatan, 572 75 Figeholm, Sweden

6,942 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 10-04-2026

apartment for rent at Figeholm

Välplanerad 2 rum och kök med balkong i Figeholm. Lägenheten ligger i ett trivsamt område med gångavstånd till affär och kollektivtrafik. Nära till havet och fina promenadstråk. Öppen fiber finns indraget i lägenheten. Gemensam tvättstuga i fastigheten.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

65 m²

Price

6,942 kr

Rental period

Unlimited

Available from

10-04-2026

Price per m²

107 kr

Map

The listing is located at Nygatan, 572 75 Figeholm, Sweden

Loading map