Rundvägen 12, 642 34 Flen, Sweden
8,623 kr / month
Stor, fin, nyligen renoverad lägenhet. Lugnt område, med gemensam bastu och pergola ute, med tillgång till grill. 10 min promenad till tågstationen.
Stor, fin, nyligen renoverad lägenhet. Lugnt område, med gemensam bastu och pergola ute, med tillgång till grill.
10 min promenad till tågstationen.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
70 m²
Price
8,623 kr
Rental period
Unlimited
Available from
23-03-2026
Price per m²
123 kr
The listing is located at Rundvägen 12, 642 34 Flen, Sweden
Loading map