1 room apartment of 38m² in Flen

Hultvägen, 642 32 Flen, Sweden

7,037 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 10-11-2025

apartment for rent at Flen

Hela fastigheten är ett s.k. trygghetsboende. Det innebär att åtminstone en hyresgäst i lägenheten måste ha fyllt 65 år. I hyran ingår tillgång till gemensamhetslokal med kök, bastu och motionslokal. En trygghetsvärd finns i gemensamhetslokalen ett par timmar varje vardag. Alla lägenheter på Vårlöken är utrustade med mikro, diskmaskin och golvvärme i badrum.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

38 m²

Price

7,037 kr

Rental period

Unlimited

Available from

10-11-2025

Price per m²

185 kr

Map

The listing is located at Hultvägen, 642 32 Flen, Sweden

Loading map