Listed today
Folkparksvägen 7, 806 33 Gävle, Sweden
12,320 kr / month
Välplanerad 3 rok intill travet med fina materialval! Fastigheten har ett underjordiskt garage med invändiga miljö- och cykelrum samt stängd innegård med mycket grönska och sittytor för ökad trivsel. I samtliga lägenheter får du ett boende som håller hög standard såväl inomhus som utomhus. Vi har en öppen planlösning mellan kök och vardagsrum. Köket är ett vitt kvalitetskök från Vedum, självklart utrustat med diskmaskin och inbyggd mikro. Köket har en grå stenbänksskiva som även utgör stänkskyddet upp på väggen i anslutning till bänksskivan. I det helkaklade badrummet finns det tvättmaskin och torktumlare. Ett boende som erbjuder det lilla extra.
Välplanerad 3 rok intill travet med fina materialval! Fastigheten har ett underjordiskt garage med invändiga miljö- och cykelrum samt stängd innegård med mycket grönska och sittytor för ökad trivsel. I samtliga lägenheter får du ett boende som håller hög standard såväl inomhus som utomhus. Vi har en öppen planlösning mellan kök och vardagsrum.
Köket är ett vitt kvalitetskök från Vedum, självklart utrustat med diskmaskin och inbyggd mikro. Köket har en grå stenbänksskiva som även utgör stänkskyddet upp på väggen i anslutning till bänksskivan. I det helkaklade badrummet finns det tvättmaskin och torktumlare. Ett boende som erbjuder det lilla extra.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
68 m²
Price
12,320 kr
Rental period
Unlimited
Available from
20-05-2026
Price per m²
181 kr
The listing is located at Folkparksvägen 7, 806 33 Gävle, Sweden
Loading map