4 rooms apartment of 95m² in Gnosjö

Vikingagatan, 335 80 Gnosjö, Sweden

12,034 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 29-01-2026

apartment for rent at Gnosjö

Välkommen till Vikingagatan! En rymlig och modernt renoverad lägenhet. Hyresvärdens krav: - Att du tecknar hemförsäkring från och med kontraktsstart. - Att lägenheten är din permanenta bostad. Övrigt - Hyresvärden godkänner ej två kontraktsinnehavare om inte båda två, sammankopplat sökt lägenheten (medsökande). - Enbart den som avser att stadigvarande bo i bostaden skall stå som kontraktsinnehavare. - Hyresvärden har visningskrav. Detta innebär att du inte kan bli erbjuden lägenheten om du blivit inbjuden till visning och inte dyker upp på denna. - Utöver hyran tillkommer kostnad för hushållsel och kabel-TV. - Hyran avser 2026-års hyresnivå. - Möjlighet att hyra parkeringsplats finns, avtal tecknas separat. Kontakta förvaltaren för vidare information.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

95 m²

Price

12,034 kr

Rental period

Unlimited

Available from

29-01-2026

Price per m²

127 kr

Map

The listing is located at Vikingagatan, 335 80 Gnosjö, Sweden

Loading map