Listed yesterday
Nedre Furuskogsvägen 2, 433 35 Partille, Sweden
7,576 kr / month
OBS! Lägenheten hyrs ut genom digital visning. 3D-visningen hittar ni i annonsen på HomeQ. *Ingen fysisk visning* OM LÄGENHETEN Välkommen till denna välplanerade 1ROK om 47kvm. Modernt kök med rostfria vitvaror. Genomgående trägolv i lägenheten. Badrummet är helkaklat och utrustat med dusch, handdukstork samt framdraget för installation av egen tvättmaskin. Lägenheten har goda förvaringsmöjligheter tack vare klädkammare i lägenhet samt tillhörande källarförråd. PARKERING För att göra en intresseanmälan eller teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se/parkering ÖVRIGT Värme och vatten ingår. El, bredband och hemförsäkring tecknas separat av hyresgästen. Förråd finns. Välkommen att söka!
OBS! Lägenheten hyrs ut genom digital visning. 3D-visningen hittar ni i annonsen på HomeQ. *Ingen fysisk visning* OM LÄGENHETEN Välkommen till denna välplanerade 1ROK om 47kvm. Modernt kök med rostfria vitvaror. Genomgående trägolv i lägenheten. Badrummet är helkaklat och utrustat med dusch, handdukstork samt framdraget för installation av egen tvättmaskin. Lägenheten har goda förvaringsmöjligheter tack vare klädkammare i lägenhet samt tillhörande källarförråd.
PARKERING För att göra en intresseanmälan eller teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se/parkering ÖVRIGT Värme och vatten ingår. El, bredband och hemförsäkring tecknas separat av hyresgästen. Förråd finns. Välkommen att söka!
Property type
apartment
Rooms
1
Size
47 m²
Price
7,576 kr
Rental period
Unlimited
Available from
13-05-2026
Price per m²
161 kr
The listing is located at Nedre Furuskogsvägen 2, 433 35 Partille, Sweden
Loading map