1 room apartment of 43m² in Gothenburg

Redbergsvägen 9B, 416 65 Gothenburg, Sweden

7,899 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 07-05-2026

apartment for rent at Göteborg

Från 1 juli kan vi erbjuda en totalt nyrenoverad 1 rok på Redbergsvägen 9B. Lägenheten håller på att renoveras just nu så det är först i början av juni vi kommer kunna hålla visning. Hyran du ser på annonsen är hyran efter renoveringen och kommer inte höjas mer under år 2026. Här bor du med närhet till det allra mest. En fantastisk möjlighet. Vi kan erbjuda visning!

Property type

apartment

Rooms

1

Size

43 m²

Price

7,899 kr

Rental period

Unlimited

Available from

07-05-2026

Price per m²

184 kr

Map

The listing is located at Redbergsvägen 9B, 416 65 Gothenburg, Sweden

Loading map