Smultronvägen, 467 32 Grästorp, Sweden
6,334 kr / month
Fin lägenhet i lugnt område. Ett rum och kök på 40 kvm med tvättmaskin och diskmaskin. Hyra 6334 kr/mån inklusive värme, varmvatten och parkeringsplats.
Fin lägenhet i lugnt område. Ett rum och kök på 40 kvm med tvättmaskin och diskmaskin.
Hyra 6334 kr/mån inklusive värme, varmvatten och parkeringsplats.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
40 m²
Price
6,334 kr
Rental period
Unlimited
Available from
22-04-2026
Price per m²
158 kr
The listing is located at Smultronvägen, 467 32 Grästorp, Sweden
Loading map