2 rooms apartment of 77m² in Halmstad

Bastionsgatan, 302 43 Halmstad, Sweden

10,151 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 20-03-2026

apartment for rent at Halmstad

Nu hyr vi ut en lägenhet centralt i Halmstad. 2 rum och kök, 77,5 kvm. Lägenheten är belägen på Bastionsgatan 4. Lägenheten är ansluten till Telia fiber. Vindsförråd ingår. Lägenheten skall vara djur- och rökfri.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

77 m²

Price

10,151 kr

Rental period

Unlimited

Available from

20-03-2026

Price per m²

132 kr

Map

The listing is located at Bastionsgatan, 302 43 Halmstad, Sweden

Loading map