2 rooms apartment of 60m² in Halmstad

Klammerdammsgatan 4, 302 43 Halmstad, Sweden

10,826 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 09-10-2025

apartment for rent at Halmstad

Superfin 2a på våning 1mitt i Halmstads centrum Nyrenoverad 2019 i klassisk stil med alla bekvämligheter. Yta på 60m2. Väggar är målade i ljusgrått och golv är av gråtonad ekparkett. Helkaklat badrum med tvättmaskin och torktumlare. Ugn,fläkt,micro,diskmaskin,induktionshäll,Kyl/Frys. Lägenhetern har eget förråd.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

60 m²

Price

10,826 kr

Rental period

Unlimited

Available from

09-10-2025

Price per m²

180 kr

Map

The listing is located at Klammerdammsgatan 4, 302 43 Halmstad, Sweden

Loading map