Listed today
Östra Fridhemsgatan 1A, 252 29 Helsingborg, Sweden
4,205 kr / month
Trevlig, enrums lägenhet med balkong. Köket går i vitt med mörk bänkskiva, här ligger en mörkare plastmatta och väggarna är vita. Här finns keramikhällspis och kombinerad kyl/frys. I vardagsrummet ligger parkettgolv, vitmålade väggar och här ifrån når man balkongen. I badrummet finns dusch. Vid Planteringens centrum erbjuds livsmedelsbutiker, bageri, orientalisk livsmedelsbutik, pizzerior och mycket mer. Här finns även två mindre parker med lekplats. Planteringen omgärdas av industrier och transportleder men har flera grönområden. Vandringsleden, Tallskogsleden tar dig igenom både Triangelskogen i norr och Tallskogen i söder som är rester av den gamla tallplanteringen från 1800-talet.
Trevlig, enrums lägenhet med balkong. Köket går i vitt med mörk bänkskiva, här ligger en mörkare plastmatta och väggarna är vita. Här finns keramikhällspis och kombinerad kyl/frys. I vardagsrummet ligger parkettgolv, vitmålade väggar och här ifrån når man balkongen. I badrummet finns dusch. Vid Planteringens centrum erbjuds livsmedelsbutiker, bageri, orientalisk livsmedelsbutik, pizzerior och mycket mer.
Här finns även två mindre parker med lekplats. Planteringen omgärdas av industrier och transportleder men har flera grönområden. Vandringsleden, Tallskogsleden tar dig igenom både Triangelskogen i norr och Tallskogen i söder som är rester av den gamla tallplanteringen från 1800-talet.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
32 m²
Price
4,205 kr
Rental period
Unlimited
Available from
22-05-2026
Price per m²
131 kr
The listing is located at Östra Fridhemsgatan 1A, 252 29 Helsingborg, Sweden
Loading map