2 rooms apartment of 66m² in Höganäs

Ciabatta Coffee House, Storgatan 66, 263 31 Höganäs, Sweden

9,490 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 14-04-2026

apartment for rent at Höganäs

Varmt välkommen till en nyrenoverad lägenhet på 2 rok på Storgatan i Höganäs. Här bor du bekvämt och trivsamt i kök med alla bekvämligheter. Helkaklat badrum med duschväggar i glas, handdukstork, och golvvärme. Klinkergolv i del av hall och parkett i övriga rum. Hyran beräknas hamna på 9490 kr/ månad efter förhandling. I DENNA LÄGENHETEN INGÅR: ◾ Värme och varmvatten ◾ Anslutning till Telia fiber ◾ Diskmaskin ◾Micro ◾Inbyggnadsugn med varmluftsugn ◾Tvättmaskin och torktumlare ◾Hiss OMRÅDET Mitt i centrala Höganäs där du har nära till allt! Mysiga restauranger, caféer, affärer, apotek, minigolf, kultur, kommunikation och badstränder endast ett stenkast bort. Välkommen att höra av dig till oss, 010-179 18 79 eller [email protected] Vi visar gärna dig ditt nya hem! Vi reserverar oss mot ev. fel i annonsen.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

66 m²

Price

9,490 kr

Rental period

Unlimited

Available from

14-04-2026

Price per m²

144 kr

Map

The listing is located at Ciabatta Coffee House, Storgatan 66, 263 31 Höganäs, Sweden

Loading map