2 rooms apartment of 63m² in Hovmantorp

Baldersgatan, 365 42 Hovmantorp, Sweden

6,460 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 25-08-2025

apartment for rent at Hovmantorp

2-rums lägenhet på Baldersgatan på tredje våningen. En fräsch och ljus lägenhet med bra planlösning. Ljusa golv och väggar i alla rummen. Ljust stort badrum med fönster. Stor härlig balkong med kvällssol. Elen som förbrukas debiteras av oss på hyresavin. Vi reserverar oss för eventuella fel i annonsen .

Property type

apartment

Rooms

2

Size

63 m²

Price

6,460 kr

Rental period

Unlimited

Available from

25-08-2025

Price per m²

103 kr

Map

The listing is located at Baldersgatan, 365 42 Hovmantorp, Sweden

Loading map