Listed 6 days ago
Barkarbyvägen 118, 177 67 Järfälla kommun, Sweden
8,540 kr / month
Hyresrätterna har hög standard och moderna materialval. Lägenheterna har genomgående ekparkett, varmgråa väggar (NCS S 1500-N), svensktillverkade köksluckor i vitt, integrerade vitvaror och bänkskiva i laminat. Alla kök har avfallskvarn. Badrummen är inredda med vit Granitkeramik och träkommod. Det ingår ett förråd till alla lägenheter. Individuell mätning av el och varmvatten. Här bor du med allt från matbutik, kontorslokaler, butiker, café och restauranger i samma kvarter och den kommande tunnelbanan rakt över gatan (23 minuter till T-centralen).Under kvarteret finns ett garage med drygt 160 parkeringsplatser (hyr plats permanent eller stå när du vill). Det finns gemensamma tvättstuga i huset.
Hyresrätterna har hög standard och moderna materialval. Lägenheterna har genomgående ekparkett, varmgråa väggar (NCS S 1500-N), svensktillverkade köksluckor i vitt, integrerade vitvaror och bänkskiva i laminat. Alla kök har avfallskvarn. Badrummen är inredda med vit Granitkeramik och träkommod. Det ingår ett förråd till alla lägenheter. Individuell mätning av el och varmvatten.
Här bor du med allt från matbutik, kontorslokaler, butiker, café och restauranger i samma kvarter och den kommande tunnelbanan rakt över gatan (23 minuter till T-centralen).Under kvarteret finns ett garage med drygt 160 parkeringsplatser (hyr plats permanent eller stå när du vill). Det finns gemensamma tvättstuga i huset.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
8,540 kr
Rental period
Unlimited
Available from
12-05-2026
Price per m²
328 kr
The listing is located at Barkarbyvägen 118, 177 67 Järfälla kommun, Sweden
Loading map