2 rooms apartment of 60m² in Järfälla kommun

Agrarvägen 4, 175 44 Järfälla kommun, Sweden

9,689 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 24-04-2026

apartment for rent at Järfälla

Nu finns möjligheten att hyra en lägenhet på Agrarvägen 2 där bostaden genomgick en omfattande renovering under 2022. Egenskaper: Diskmaskin finns, Tillgång till tvättstuga i huset, Balkong, Inget externt förråd ingår Välkommen med din ansökan!

Property type

apartment

Rooms

2

Size

60 m²

Price

9,689 kr

Rental period

Unlimited

Available from

24-04-2026

Price per m²

161 kr

Map

The listing is located at Agrarvägen 4, 175 44 Järfälla kommun, Sweden

Loading map