Listed yesterday
unnamed road, 554 56 Jönköping, Sweden
9,642 kr / month
OM LÄGENHETEN Ljus och fin 3:a på Ekhagen! Lägenheten har öppen planlösning mellan vardagsrum och kök, diskmaskin finns installerat. Det finns en stor inglasad balkong som genererar generöst med ljusinsläpp. I anslutning till fastigheten finns en fin innegård med en mindre lekpark. Tillgång till fräsch tvättstuga på entréplan och digitalt bokningssystem. PARKERING Parkering, laddplats och garage kan hyras separat via Willhems egna hemsida www.willhem.se. ÖVRIGT Hyran är inkl. värme, vatten och grundutbud Tv vi Tele2. OBS! Lägenheten kommer att målas innan inflytt. Golv i vardagsrum och kök kommer bytas ut. I hallen kommer det att läggas klinker. Notera att inflyttningsdagen infaller på en lördag, vilket innebär att inflyttning sker måndag 3/8. Varmt välkommen med din intresseanmälan!
OM LÄGENHETEN Ljus och fin 3:a på Ekhagen! Lägenheten har öppen planlösning mellan vardagsrum och kök, diskmaskin finns installerat. Det finns en stor inglasad balkong som genererar generöst med ljusinsläpp. I anslutning till fastigheten finns en fin innegård med en mindre lekpark. Tillgång till fräsch tvättstuga på entréplan och digitalt bokningssystem. PARKERING Parkering, laddplats och garage kan hyras separat via Willhems egna hemsida www.willhem.se.
ÖVRIGT Hyran är inkl. värme, vatten och grundutbud Tv vi Tele2. OBS! Lägenheten kommer att målas innan inflytt. Golv i vardagsrum och kök kommer bytas ut. I hallen kommer det att läggas klinker. Notera att inflyttningsdagen infaller på en lördag, vilket innebär att inflyttning sker måndag 3/8. Varmt välkommen med din intresseanmälan!
Property type
apartment
Rooms
3
Size
65 m²
Price
9,642 kr
Rental period
Unlimited
Available from
19-05-2026
Price per m²
148 kr
The listing is located at unnamed road, 554 56 Jönköping, Sweden
Loading map